Axa

about_usMówi się, że mężczyzna powinien zbudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna. Wydaje się jednak, że zwłaszcza w dzisiejszych czasach, to dopiero początek obowiązków i przywilejów, jakie spadają na głowę rodziny. Ochrona dóbr materialnych i zapewnienie bezpieczeństwa najbliższym stały się priorytetem.
Przez lata gromadzimy i zbieramy pamiątki, rodzinne skarby, bibeloty należące do przodków, lubimy otaczać się rzeczami ładnymi, nierzadko bardzo kosztownymi. Ale to, co pozostało niezmienne i co ma największą wartość, to rodzina, która   w tym domu mieszka. Ona sprawia, ze dom to już nie tylko i wyłącznie dach nad głową, cztery kąty, kawałek podłogi. Obie te strefy, ekonomiczną i niematerialną, chcemy chronić przy możliwie jak najmniejszym wkładzie pracy i czasu.
Spokój i bezpieczeństwo należą do największych przywilejów i luksusów, jakie ma dzisiejszy człowiek. AXA Stenman od lat stara się wychodzić naprzeciw tym oczekiwaniom i proponuje rozwiązania innowacyjne, nowoczesne i przede wszystkim skuteczne.
Ile kosztuje nasze bezpieczeństwo dowiadujemy się zazwyczaj po tym, kiedy wracamy do obrabowanego domu. Wiele rzeczy zginęło bezpowrotnie, wielu nie będzie można odkupić, ze względu na ich sentymentalną wartość. Na samą myśl o tym, że podczas włamania w domu mógłby być ktoś z domowników, oblewa nas zimny pot. Dlatego już dziś zadaj sobie pytanie: „Czy stać mnie, żeby nie mieć drzwi z okuciem AXA?”.

Wraz z zakupem produktów AXA nabywasz jakość, komfort i bezpieczeństwo.
AXA Home Security – nieprzerwanie od 1902 roku.

AXA Stenman Polska zlokalizowana w Siewierzu, przynależy do AXA Stenman Industries, której główna siedziba znajduje się w Veenendaal w Holandii. ASI może poszczycić się długoletnią tradycją, której początki sięgają 1902 roku. W ramach tego międzynarodowego holdingu działają:

  • AXA Stenman Holandia, (produkcja okuć budowlanych i akcesoriów rowerowych)
  • AXA Stenman Francja, (produkcja akcesoriów rowerowych)
  • AXA Stenman Polska , (produkcja okuć budowlanych)