Nasza jakość

W 2009 roku przyjęta została nowa strategia „Change for Growth”, której kluczowym czynnikiem jest innowacja. Działy Rozwoju Produkty zlokalizowane w Veenendaal (NL), Clamecy (FR) i Siewierzu (PL), w oparciu o potrzeby Klientów, doświadczenia Konsumentów jak i potrzeby lokalnych rynków,  stale myślą nad rozwiązaniami, które pozwolą utrzymać ofertę AXA Stenman na najwyższym poziomie.

19-letnie doświadczenie AXA Stenman Polska, stawia nas w pozycji lidera rynku okuć do drzwi zewnętrznych na polskim rynku. innowacyność, elastyczność, rzetelność oraz wysoka jakość produkowanych w Siewierzu produktów wpływają na to, że AXA postrzegana jest jako silny i wiarygodny brand.

Pozycja lidera w segmencie szyldów antywłamaniowych w powiązaniu z szeroką ofertą uzupełniającą (wkładki, wizjery, osłonki na zawiasy i in.), czynią z firmy AXA nie tylko producenta klamek, ale również dostawcę, który rozpoznaje potrzeby rynku, trafia w gusta swoich odbiorców, a także przedstawia unikalną ofertę kompletu okuć do drzwi zewnętrznych w jednym z 5-ciu podstawowych kolorów.

AXA to nie tylko bezpieczeństwo i ochrona przed włamaniami. To również bezpieczeństwo użytkowania naszych wyrobów. Za sprawą bardzo trwałej powłoki (anodowanej) naszych produktów, która zabezpiecza okucia przed działaniem czynników atmosferycznych, użytkownicy produktów AXA, cieszą się długoletnim, bezawaryjnym użytkowaniem naszych klamek.

Wszystkie standardowe produkty zawarte są w w katalogu na naszej stronie. Prosimy jednak mieć na uwadze, że własna produkcja czyni nas bardzo elastycznymi, co pozwala nam realizować także wiele niestandardowych produktów.